Zakázkový dovoz

Společnost AmTec Defense Vám zprostředkuje

zakázkový dovoz vozidla, které jste si u nás objednali a které se nachází
u některého z našich partnerů v zemích EU, ale také vozidla, které jste si vyhledali a vybrali svépomocí.
 
V prvním případě obsahuje prodejní cena veškeré náklady spojené s přepravou vozu na místo určení. Předání vozidla pak probíhá nejčastěji v Praze, místo lze ale individuálně sjednat kdekoliv v České republice. V takovémto případě požadujeme úhradu nákladů spojených s dopravou z Prahy na místo určení stanovené zákazníkem.
 
Nabídnutá prodejní cena od nás je pevná a není možné ji na základě požadavku zákazníka měnit. Sleva ve výši 2 % z celkové prodejní ceny bude poskytnuta v případě platby ve výši 100 % pět pracovních dnů před předáním vozu. V případě odběru dvou a více vozů současně se poskytuje sleva ve výši 1 % z prodejní ceny každého takového vozu. Jakákoliv objednávka vozu je podmíněna složením zálohy ve výši 20 % z prodejní ceny!
 
Po obdržení částky na náš účet bude vůz objednán. Složená záloha není úročena. Zbývající část ceny vozu bude uhrazena hotově při předání vozu, případně bankovním převodem tak, aby částka byla připsána na náš účet nejpozději v den předání vozu. V případě financování vozu formou leasingu či úvěru se řídíme obchodními podmínkami subjektu zajištujícím financování, tzn. část hrazená klientem předem (resp. akontace) bude uhrazena hotově v den podpisu smlouvy, případně bankovním převodem tak, aby částka byla připsána na náš účet nejpozději v den uzavření smlouvy o financování, a to ve výši stanovené smlouvou o financování.
 
Vozidlo se vždy předává až po uhrazení celé dohodnuté ceny na účet prodávajícího. Výjimka je možná pouze se souhlasem generálního ředitele společnosti. Složená záloha bude zohledněna formou zápočtu. V případě zájmu o financování si vyžádejte nabídku, stačí jen kontaktovat oddělení prodeje.
 
V druhém případě si účtujeme provizi za veškeré vyřízení dokladů v České republice ve výši 20.000 Kč (bez DPH). Tato služba neobsahuje poplatek za dopravu vozu do ČR. Tento poplatek se řeší individuálně dle ceníku odtahové služby. Výši poplatku Vám rádi sdělíme.

Navštivte také

Doména www.amtec.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 30700 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.amtec.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář